Klawiatura Gamingowa USB Podświetlana Metalowa

PC268A

Nowy produkt

50 Przedmioty

36,90 zł brutto

Więcej informacji

HISZPAŃSKI UKŁAD KLAWISZY

Zaprojektowana ze zintegrowaną podpórką pod nadgarstek, składany kickstands i stopniowany układ klawiszy. Ta klawiatura gamingowa oferuje ergonomiczny kąt pisania (7 °) i wsparcie nadgarstka podczas użytkowania. Metalowa rama jest  pokryta olejem gumowym, który jest przyjazny dla skóry, aby zapewnić bardziej wygodny uchwyt.

HISZPAŃSKI UKŁAD KLAWISZY

Dzięki 2 trybom oświetlenia i regulowanej jasności, podświetlenie może oświetlać litery za pomocą klawiszy, co ułatwia pisanie w ciemnych pomieszczeniach.

Klawiatura membranowa może wytrzymać 50 milionów naciśnięć. Metalowa rama jest również wystarczająco wytrzymała, aby zapewnić trwałe i długotrwałe użytkowanie.

【Designed dla PC Gamers】

Dzięki 19 klawiszom anti-ghosting i 12 skrótom multimedialnym ta klawiatura do gier jest wyposażona w wiele funkcji potrzebnych do gier. Obsługuje Plug & Play i jest szeroko kompatybilny z Windows 95/98/XP/2000/ME/VISTA/7/8/9/10, Mac. (Klawisze multimedialne są niedostępne na komputerze Mac)

【Odporny na zalanie dla bezproblemowego użycia】

Jeśli lubisz pić kawę przy komputerze, możesz potrzebować tej bryzgoszczelnej klawiatury w swoim życiu, ponieważ ta klawiatura jest zbudowana z 4 otworami drenażowymi na dole, I nie będzie łatwo działać, jeśli przypadkowo wylejesz na niego filiżankę wody. Klawisze są również odłączane dla łatwiejszego czyszczenia.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Klawiatura Gamingowa USB Podświetlana Metalowa

Klawiatura Gamingowa USB Podświetlana Metalowa