Ładowarka Iniu 30W

AI-611

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

24,60 zł brutto

Więcej informacji

  • 【INIU – bezpieczny profesjonalista do szybkiego ładowania】Ciesz się najbezpieczniejszym ładowaniem ponad 38 milionów użytkowników na całym świecie. W firmie INIU stosujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości. Dlatego jesteśmy pewni, że udzielimy 3-letniej gwarancji.
  • ✅【iPhone 13 Pro Max w ciągu 1 godziny do 80% ładowania】Ładuj wszystkie iPhone'y z pełną prędkością. Ładowarka PD 30 W firmy INIU może naładować Twój iPhone 13 Pro Max z maksymalną prędkością 27 W – znacznie szybciej niż zwykłe ładowarki 20 W. Telefon komórkowy może być w pełni naładowany, gdy wrócisz po prysznicu. Zawsze gotowy do użycia dla Twoich urządzeń.
  • ✅【 Ładowanie tabletów 2 x szybsze niż ładowarka 20 W 】 Powerbank PD 30 W ładuje iPad Pro do 75% w godzinę – 2 x szybciej niż stara ładowarka 20 W. Ciesz się zabawnymi grami, ulubionymi filmami, e-bookami w kilka minut.
  • ✅【Przyłącza PD i QC do szybkiego ładowania】Dzięki portom PD-USB-C- i QC USB można ładować wszystkie standardowe urządzenia USB i wszystkie nowe urządzenia z wejściem USB C i urządzenia z systemem Android! Nie potrzeba dodatkowych kabli, jeśli masz już kabel USB C lub USB-A.
  • ✅【Nigdy nie uszkadza akumulatora telefonu】Nasz przemyślany system SmartProtect został certyfikowany przez wszystkie normy regulatoryczne (FCC, CE, UL, UKCA). Zapewnia profesjonalną ochronę przed naładowaniem dla Ciebie i Twojego urządzenia. Nie musisz się martwić, że akumulator Twojego urządzenia zostanie uszkodzony w wyniku szybkiego ładowania.
  • Zakres dostawy: 1 x ładowarka 30 W z 2 przyłączami,

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Ładowarka Iniu 30W

Ładowarka Iniu 30W